skip to Main Content
Kurumsal | Ekibimiz | Formlar | S.S.S | Galeri | İletişim | .................................................................................. Tel: 0212 327 44 55 / 77 | Direkt Hat: 0530 238 74 10

Ottawa Devlet Programı

3,800 USD

Katılım Bilgileri
6 Mayıs 2018 – 26 Mayıs 2018
Son Başvuru Tarihi
11.12.2017
otto2
Ottawa Devlet Programı
Bilgi

Okullarımızın “Yurtdışı Hazırlık Tamamlama ”programı, International Office tarafından bu yıl görevli öğretmenlerimizin katılımıyla 6 Mayıs 2018 – 26 Mayıs 2018 tarihleri arasında, okulumuzun sadece hazırlık sınıfı öğrencilerine, 3 haftalık Kanada Ottawa Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Devlet Liseleri ile (Ottowa District School Board ) iş birliği ile düzenlenmektedir. Programımız Kanada’nın Ontario Eyaletinde bulunan Ottawa şehrinde devlet okulunda eğitim ve aile yanı konaklamalı olarak gerçekleşecektir.
Öğrencilerimizin vizyonlarına değişik bakış açıları katmak, öğrenmiş olduğu İngilizce dilini, yerinde ve doğru kullanarak geliştirmek; İngilizce bilmenin ve kullanmanın önemini kavratmak, dil öğreniminin en önemli gereği olan yaşayarak öğrenme ortamını sağlamak; yeni bir kültürü yine aynı kültüre ait ve kendi ana dillerini kullanarak tanıma ve görme fırsatı sunmak; kıtalar ve kültürler arası bir köprü kurarak farklı eğitim sistemlerini yaşamak görmek ve öğrenmek, uluslararası bir tur deneyimi sağlamak, grup çalışmalarında iletişim, disiplin, güven, yardımlaşma gibi konularda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Program bitiminde öğrencilerimize başarı sertifikası verilecek olup, her 15 öğrencimize okulumuzdan 1 öğretmen eşlik edecektir.

Programa Dahil Olan Servislerimiz

İstanbul – Kanada – İstanbul Uçak Biletleri
Kanada Milli Eğitim Departmanına bağlı devlet liselerinde 3 hafta eğitim
Kanadalı öğrencilerle beraber karma sınıflar
Eğitim Materyalleri
Kanadalı Ailelerde, Aile yanı Konaklama (3 Öğün Yemek : Kahvaltı, Öğle Sandwich, Akşam Yemeği)
Sağlık Sigortası
Havalimanı karşılama ve uğurlama
Yurtdışı uçak bileti
Programa katılım Sertifikası
15 öğrencimize 1 öğretmen eşliği

Önemli Notlar

Bu program sadece akademik eğitim içermekte olup, şehir gezisi, turistik mekan ziyareti, hafta sonu okul aktivitesi içermemektedir. Türk öğrenciler program süresi boyunca bir araya getirilmemesi planlanmışken, tüm öğrencilerin ders saati dışındaki zamanlarını (home-stay) Kanadalı aileleriyle ve ya Fulford Academy kampüsünde uluslararası arkadaşları ile beraber geçirmeleri planlanmaktadır.

Ödeme Bilgileri

Program Ücreti:3800 USD

Günlük kur bilgisi için 0530 238 74 10 dan bizi arayabilir yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ödemeler İçin: DENİZBANK HESAPLARIMIZ

Hesap Adı: Senka Turizm ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizm LTD. ŞTİ.

Ödemeler İçin: DENİZBANK AMERİKAN DOLARI HESABI

Şube Adı: DenizBank -Beşiktaş Şubesi

Şube Kodu: 3080

Hesap No : 6733693-354

IBAN No:TR 69 0013 4000 0067 3369 3000 03
Not: Garanti, Ziraat, Akbank,Yapıkredi veya Denizbank detaylı banka bilgileri almak isterseniz 0212 327 44 55 numaralı şirket numarasından öğrenebilirsiniz.

DENİZBANK ŞUBELERİNDEN YAPTIĞINIZ ÖDEMELERDE HAVALE ÜCRETİ ALINMAYACAKTIR.

ÖNEMLİ: ÖDEMELERDE AÇIKLAMA BÖLÜMÜNE “KANADA” YAZARAK, KATILIMCI ADI SOYADI, SINIFI VE KAMPÜS ADI BELİRTİLMELİDİR.

Kredi Kartı İle Ödeme Bilgisi

Tüm kartlara tek çekim, veya Bonus, World, Axcess kartlarına taksit imkanları bulunmaktadır. Döviz kuru TCMB kurundan otomatik olarak sistem çevirmektedir.

Back To Top
Ara