skip to Main Content
Kurumsal | Ekibimiz | Formlar | S.S.S | İletişim | ............................................................................................................... Tel: 0212 327 44 77 | Direkt Hat: 0530 238 74 10
YURT DIŞI YAZ OKULLARI

Yurtdışı Yaz Okulları 8-17 Yaş grubunda için her yıl düzenlediğimiz aktiviteli Yurtdışı Yaz Okulu programları öğrencilerimiz için hem unutulmaz bir yaz tatili, hem yoğun bir yabancı dil tecrübesi hem de öz güven duygusu sağlıyor.

Dil eğitimini tarihi bir atmosferde tamamlamak isteyenlerin vazgeçilmez rotası olan Avrupa’da ikinci bir yabancı dilin yanında gittiğiniz ülkenin kültürü ve tarihi dokusu ile ılgili birçok bilgi öğrenme fırsatı bulacaksınız. İster kuzey, ister güney, her yanı bir başka kültürel mirasa ve eski uygarlığa ev sahipliği yapan Avrupa’nın göz alıcı şehirlerinde gerçekleşen yaz okulu programları, öğrencilerin yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılmış eğitim ve aktivitelerle size eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunuyor.

İNGİLİZCE YAZ OKULU PROGRAMLARI & AKTİVİTELER

Amerika, İngiltere, Kanada ve Avrupa’nın her yerine, çeşitli seçkin noktalarda 10 yıldan fazla süredir öğrencilere en kaliteli İngilizce dil ve aktivite programlarını sunmaktayız. Kulağınıza cazip gelen bir şehir ya da sahilde, isterseniz de seçkin bir yatılı okulda ya da üniversite kampüsünde, kısacası sunduğumuz birçok seçenekle mutlaka isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir programımız mevcuttur.

fulmer-grange

KLASİK PROGRAMLAR

voleybol

CLASSIC PLUS

workshop

AKADEMİK PROGRAMLAR

aileler-icin

AİLE PROGRAMLARI

robotic

TEKNOLOJİ KAMPLARI

nike-yuzme

SPOR KAMPLARI

Back To Top
Ara