skip to Main Content

3.MODEL UNITED NATIONS (BK-MUN)

GEZİ TARİHİ
06 – 09 Nisan 2020
KATILIM BİLGİLERİ
Hz, 9, 10 ve 11. Sınıflar
İngilizce Zümresi
Son Başvuru Tarihi
03 Ocak 2020
bk-mun

3. BK-MUN (Model United Nations)

Geleceğin diplomatları BK-MUN konferansı’nda buluşuyor. Genç delege ve elçi adayları BK-MUN konferansta akademik araştırma becerilerini geliştirerek uluslararası bilgiler edinecek, Birleşmiş Milletler’in gündem maddesinde yer alan konulara çözümler üreterek ;
“Münazara,topluluk önünde konuşma , ikna ve sunum becerilerini “geliştireceklerdir.

1.GÜN

…:… Havalimanından hareket (Kampüslere göre değişiklik gösterebilir)
12:00-13:00 Öğle yemeği
13:00-14:00 BAU Güney Kampüsüne varış
14:00-16:00 Açılış seremonisi
16:30 – 17:30 Boğaz turu
18:00-19:30 Akşam Yemeği
19:45-21:00 Öğretmen eşliğinde Beşiktaş turu
21:15 BAU Güney kampüsten otele hareket
22:00 İstirahat

2.GÜN

06:30 – 07:30 Otelde kahvaltı
07:45 BAU Güney kampüsüne hareket
08:30 – 09:45 1.Oturum
09:45 – 10:00 Mola
10:00 – 11:15 2.Oturum
11:15- 11:30 Mola
11:30 – 12:45 3.Oturum
12:45- 13:45 Öğle yemeği
13:45 – 15:00 4.Oturum
15:00 – 15:15 Mola
15:15 – 16:30 5.Oturum
16:30 – 16:45 Mola
16:45- 18:00 6.Oturum
18:00- 21:00 Zorlu AVM/ Akşam yemeği
21:00 Otele hareket
22:00 İstirahat

3.GÜN

06:30 – 07:30 Otelde kahvaltı
07:45 BAU Güney kampüsüne hareket
08:30 – 09:45 7.Oturum
09:45 – 10:00 Mola
10:00 – 11:15 8.Oturum
11:15- 11:30 Mola
11:30 – 12:45 9.Oturum
12:45- 13:45 Öğle yemeği
13:45 – 15:00 10.Oturum
15:00 – 15:15 Mola
15:15 – 16:30 Kapanış seremonisi
16:30 Havalimanına hareket
…:… Havalimanına varış ve turumuzun sonu (Kampüslere göre değişkenlik gösterebilir)

NOT: Program içeriği sabit kalmakla birlikte saatlerinde değişiklikler olabilir. Hava muhalefeti ve mücbir sebeplerden programda değişiklik olabilir.

Listeyi İNDİR

CAMPUS NAME COMMITTEE COUNTRY
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Yasin Burak Şimşek GA 1 – Disarmament and International Security (DISEC) The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Nazli Tanır GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) India
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Reyhan Çetin GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Lara Akyürek GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) India
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Zeynep Selin Sayıl GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Ayşenur Günaydın GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) India
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Irmak Öztürk GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Ege Perdeci GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) India
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Yaren Fındıkçı GA 5-Human Rights (UNHRC) The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Baran Kağnıcı GA 5-Human Rights (UNHRC) India
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Yağız Emre Acar GA 6-Legal Committe The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Melis Dönmez GA 6-Legal Committe India
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Akın Çekiç GA 7-United Nations High Commission for Refugees The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Mert Can GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Berdan Karademir GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights India
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Bartu Yücel GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Sena Konacak GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime India
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Yavuz Kaan Cantekin GA 10-United Nations Development Programme The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Merve Cantekin Security Council
The USA
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Kampüsü Göktürk Uslu Security Council India
Bahçeşehir Koleji Bursa Bademli Kampüsü Nida Nur Mutlu GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Mexico
Bahçeşehir Koleji Bursa Bademli Kampüsü İnal Kutay Kurt GA 10-United Nations Development Programme Mexico
Bahçeşehir Koleji Bursa Bademli Kampüsü Emre Turan GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Mexico
Bahçeşehir Koleji Bandırma Kampüsü Hasan Cihan Aylaz GA 5-Human Rights (UNHRC) France
Bahçeşehir Koleji Bandırma Kampüsü Ece Zeynep Kara GA 10-United Nations Development Programme France
Bahçeşehir Koleji Bandırma Kampüsü Güney Gülşar GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime France
Bahçeşehir Koleji Bandırma Kampüsü Yağız Selvi GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) France
Bahçeşehir Koleji Bandırma Kampüsü Eren Yılmaz GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) France
Bahçeşehir Koleji Bandırma Kampüsü Janet Aydınhan GA 7-United Nations High Commission for Refugees France
Bahçeşehir Koleji Bandirma Kampüsü Dündar Tiritoğlu GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) France
Bahçeşehir Koleji Bandırma Kampüsü Serra Ökmen GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) France
Bahçeşehir Koleji Bandırma Kampüsü Deren Gerçel GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights France
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü İsmail Karataş GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Sertuğ Yumak GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Alp Eren Altay GA 6-Legal Committe Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Alper Bıçakçı GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Fatma Sıla Sadık GA 5-Human Rights (UNHRC) Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Işık Serdar Özdemir GA 7-United Nations High Commission for Refugees Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Gökhan Eren Kalaycı GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Venezuela
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Vedat Ege Özsoy GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Dilara Ceren Durlanık GA 10-United Nations Development Programme Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Zeynep Asude Koç GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Recep Salık GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Venezuela
Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampüsü Salih Furkan Erik GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Myanmnar
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Kıymet Sude Vatansever GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Umut Kaan Ertürk GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Ayşe Sıla Erel GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Pelin Berra Çağdaş GA 10-United Nations Development Programme New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Gülbala Uluş GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Hikmet Batuhan Balkı GA 6-Legal Committe New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Beyza Zeynep İnce GA 5-Human Rights (UNHRC) New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Ata Deniz Arslaner GA 7-United Nations High Commission for Refugees New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü Dilay Nisa Vural GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorlu Kampüsü İpek Bozacı GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) New Zealand
Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü Miray Ökmen GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Mexico
Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü Başak Kayılı GA 5-Human Rights (UNHRC) Mexico
Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü Elif Tiryaki GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Mexico
Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü Abdus Samet Baş Security Council Mexico
Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü İrem Ceylan GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Mexico
Bahçeşehir Koleji Çorum Kampüsü Baran Koçer Akkaya GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Mexico
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Meryem Elif Karataş GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Hazar Çınar GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Denmark
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Duru Çalapkulu GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Ömer Salih Doğan GA 7-United Nations High Commission for Refugees Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü İrem Uzak GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Deniz Emre Şeker GA 5-Human Rights (UNHRC) Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Yasemin Neyim GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Denmark
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Berkay Eren Security Council Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Şükran Ece Özdurmuş GA 6-Legal Committe Denmark
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Elif Sude Kasaba GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Işıl Kuloğlu GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Beril Bayraş GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Abdullah Sefa Tınaz GA 10-United Nations Development Programme Denmark
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Zafer Doruk Alıcı GA 10-United Nations Development Programme Denmark
Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Oğuzhan Enes Özyavaş GA 6-Legal Committe Afghanistan
Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü Batuhan Aka GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Iran
Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü Zeynep Çetindamar GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Iran
Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü Şevval Nisa Küçükçal GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Iran
Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü Metin Metinöz GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Iran
Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü Tuana Köse GA 5-Human Rights (UNHRC) Iran
Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü Zeynep Nisan Uluğ GA 6-Legal Committe Iran
Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü Derin Konca GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Iran
Bahçeşehir Koleji Denizli Kampüsü Boran Ateşçi GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Iran
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Ece Dikici GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Begüm Nur Üstün GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Arda Uzunoğlu GA 7-United Nations High Commission for Refugees China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Kaan Karagöz GA 7-United Nations High Commission for Refugees UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Yunus Kaan Kıncal GA 5-Human Rights (UNHRC) China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Gökhan Vural GA 6-Legal Committe China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Ayşe Begüm Torun GA 6-Legal Committe UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Emre Kağan Dizen GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Aylin Ünlüer GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Doğukan Eren GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Ezgi Sönmez GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Tolgahan Güney GA 10-United Nations Development Programme UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü İrem Deniz Arberk GA 5-Human Rights (UNHRC) UAE
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Efe Nesanır GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Kıvanç Nesanır GA 10-United Nations Development Programme China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Meriç Yaşar GA 10-United Nations Development Programme China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Serap Büyükalp GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü İpek İftar Security Council China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Mehmet Alp Ayaz GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Ata Gökavdan GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Orkun Kutay Ağca GA 10-United Nations Development Programme Pakistan
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Defne Beis GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime China
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Ezgi Nil Memiş GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Iran
Bahçeşehir Koleji Eskişehir Kampüsü Defne Dinçer GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime UAE
Bahçeşehir Koleji Erzurum Kampüsü Zeynep Elif Kavaz GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Brazil
Bahçeşehir Koleji Erzurum Kampüsü Ataner Asutay Kütük GA 10-United Nations Development Programme Brazil
Bahçeşehir Koleji Erzurum Kampüsü Doğukan Yılmaz GA 10-United Nations Development Programme Brazil
Bahçeşehir Koleji Erzurum Kampüsü Esat Öztürk GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Brazil
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Hüseyin Ege Kılıçaslan GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Brazil
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Sena Üstündağ GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Brazil
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Doğa Ural GA 5-Human Rights (UNHRC) Brazil
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Zeynep Seyran Cindioğlu GA 5-Human Rights (UNHRC) PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Eren Öğüt GA 6-Legal Committe PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Selin Yıldız GA 7-United Nations High Commission for Refugees PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Mehmet Deniz Kanmaz GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Metehan Gümüş GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Berçem Fırat GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Baran Arslan GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Brazil
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Ecenur Anlar GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Serdar Kadooğlu GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Brazil
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Mehmet Onur Sönmez GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Efe Nevzat Cenger GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime PNA
Bahçeşehir Koleji Gaziantep Kampüsü Mir Boran Bilgin GA 6-Legal Committe PNA
Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsü Aleyna Arslan GA 7-United Nations High Commission for Refugees Syria
Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsü Derviş Erten GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Syria
Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsü Ecem Çalışkan GA 7-United Nations High Commission for Refugees Algeria
Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsü Sude Ateş GA 10-United Nations Development Programme Syria
Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsü İremnur Gökgöz GA 10-United Nations Development Programme Syria
Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsü Eda Bakkaloğlu GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Algeria
Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsü Narin Çapanoğlu GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Denmark
Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsü Defne Nahit GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Denmark
Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsü Işıl Deniz Arslan GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Denmark
Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsü Duru Hizmetçi GA 5-Human Rights (UNHRC) Denmark
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Muhammed Miraç Koyun GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Doruk Duraner GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Nehir Toklu GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) South Africa
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Arda Barış Alçiçek Security Council South Africa
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Bejna Evinç GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Boran Bahçıvan GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) The UK
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Cansu Akkaynak GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) South Africa
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Murat Baran Polat GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Arda Göktaş GA 6-Legal Committe South Africa
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Avjin Aktop GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Dilan Akın GA 7-United Nations High Commission for Refugees South Africa
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Gül Karen Aça GA 6-Legal Committe Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü İsmail Eren Zülfüoğulları GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights The UK
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Işık Akgün GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime The UK
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Zülal Akgün GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) South Africa
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Azra Baysal GA 5-Human Rights (UNHRC) South Africa
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Lorin Tanırcan GA 5-Human Rights (UNHRC) Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Nur Zelal Bozkurt GA 7-United Nations High Commission for Refugees Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Ozan yaşar GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Medya Andiç GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Japan
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Baran Kadir Erol GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights South Africa
Bahçeşehir Koleji Hevsel (Diyarbakır) Kampüsü Zelal Günyel GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime South Africa
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Ceydanur Öcal GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Selenga Babacan GA 5-Human Rights (UNHRC) Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Arda Karahüseyinoğlu GA 6-Legal Committe Venezuela
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Ayşe Helen Sağlam GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Ece İrem Bezir GA 7-United Nations High Commission for Refugees Cuba
Bahçeşehir Ikoleji sparta Kampüsü Umut Emre Kabalı GA 6-Legal Committe Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Halit Özaydın GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Venezuela
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Ali Gür GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Venezuela
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Sarp Yılmaz GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Onur Sönmez GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Venezuela
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Barış Tepe GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Venezuela
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Ceyda Şahin GA 7-United Nations High Commission for Refugees Venezuela
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Kaan Demir Oksay GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Naz Doğuç GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Gülin Savaş GA 5-Human Rights (UNHRC) Venezuela
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü İpek Lara Ünal GA 10-United Nations Development Programme Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Işınsu Düver GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Cuba
Bahçeşehir Koleji Isparta Kampüsü Duru Çetin GA 10-United Nations Development Programme Venezuela
Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü Mert Safran GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) DPRK
Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü Mert Orhan GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) DPRK
Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü Kaan Ersöz GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) DPRK
Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü Ebrar Ülkü Akyel GA 5-Human Rights (UNHRC) DPRK
Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü Göksu Arslan GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) DPRK
Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü Ecem Naz Şahin GA 6-Legal Committe DPRK
Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü Onur Kocakaya GA 7-United Nations High Commission for Refugees DPRK
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Zeynep Aydoğdu GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Pelin İncetoprak GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Selin Buse Türkay GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Rusia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Elif Kumlu GA 7-United Nations High Commission for Refugees Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Melek Hodul GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Yağmur Uğur GA 10-United Nations Development Programme Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Deniz Özal GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Elif Gupse Göksu GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Dilara Güldeste GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Alara Sena Baktır GA 5-Human Rights (UNHRC) Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Eren Sönmezocak Security Council Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Beren Keskin GA 7-United Nations High Commission for Refugees Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Sude Bayrı GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Ahmet Fazlıoğlu GA 6-Legal Committe Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Defne Aydın GA 6-Legal Committe Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Aslı Erkan GA 5-Human Rights (UNHRC) Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Oğuzhan Kızılkaya GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Hilmi Mert Acar GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Umut Deniz Akdeniz GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Russia
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Gülşah Bal GA 10-United Nations Development Programme Egypt
Bahçeşehir Koleji Kayseri Kampüsü Erdem Demiröz GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Egypt
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Sude Karaca GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) The UK
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Ali Ege Çubuk GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Algeria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Senay Baz GA 5-Human Rights (UNHRC) The UK
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Harun Haldun Kepez GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Algeria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Puya Alp Kumlu GA 6-Legal Committe Syria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Ela Korkmaz GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights The netherlands
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Dora köksal GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Syria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Lara Pınarbaşı GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime The netherlands
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Başak Yılmaz GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Syria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Zeynep Naz Gencer GA 6-Legal Committe The UK
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Celal Ege Çelik GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) The netherlands
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Gökberk Yılmaz Security Council The UK
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Bedia Melissa Eke GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) The UK
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Pelin İder GA 5-Human Rights (UNHRC) Syria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Meryem Ayşegül Mert GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) The UK
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Zeynep Kurt GA 7-United Nations High Commission for Refugees Finland
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Ayberk Doğru GA 7-United Nations High Commission for Refugees Syria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Demir Aydemir GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Syria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Arda Fidanboy GA 10-United Nations Development Programme The netherlands
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Zeynep Baz GA 4 – Special Political and Decolonization (SPECPOL) Syria
Bahçeşehir Koleji Konyaaltı Kampüsü Azra Demir GA 10-United Nations Development Programme The UK
Bahçeşehir Koleji Lara Kampüsü Ozan Romeo Somak GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Pakistan
Bahçeşehir Koleji Lara Kampüsü Zeynep İlgün GA 5-Human Rights (UNHRC) Pakistan
Bahçeşehir Koleji Lara Kampüsü Kuzey Tunguz GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Pakistan
Bahçeşehir Koleji Lara Kampüsü Yiğit Kılıç GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Pakistan
Bahçeşehir Koleji Lara Kampüsü Melissa Appelman GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Pakistan
Bahçeşehir Koleji Lüleburgaz Kampüsü Taha Girgin GA 10-United Nations Development Programme The Netherlands
Bahçeşehir Koleji Lüleburgaz Kampüsü Ece Su Büyükçerçi GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Canada
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Naz Tatarlı GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Yağmur Karataş GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Belgium
Bahçeşehir Koleji Malltepe Kampüsü Beria Yıldırım Security Council Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Nilsu Selen Aydın GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Ömer Demir Bahar GA 10-United Nations Development Programme Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Feride Nedra Kılıç GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Beyza Güney GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Kerem Bahadır Güllü GA 7-United Nations High Commission for Refugees Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Arda Berat Bayar GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Altay Ay GA 5-Human Rights (UNHRC) Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Arda Aydın GA 6-Legal Committe Belgium
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Ali Emre Topyay GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Vietnam
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Defne Tanrıverdi GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Vietnam
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Gizem Zeynep Kurt GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Vietnam
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Mehmet Mete Öztürk GA 5-Human Rights (UNHRC) Vietnam
Bahçeşehir Koleji Maltepe Kampüsü Ecem Kaya GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Vietnam
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Başak Ersan GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Ceren Aklan GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü İdil Tangör GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Efe Kıskaç GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Tuğçe Nemli GA 5-Human Rights (UNHRC) Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Efe Gönülacar GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Dila Şahin GA 7-United Nations High Commission for Refugees Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Elif Evcioğlu GA 6-Legal Committe Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Vahit Çekmez GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü İbrahim Bora Öner GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Duygu Aksu GA 6-Legal Committe Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Şevval Önder GA 7-United Nations High Commission for Refugees Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Sıla Cansın Mustan GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Nisa Yurteri GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Sabit Okan Karadeniz Security Council Israel
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Zeynep Ela Erdem GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Çağdaş Ulutaş GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Irmak Bozkurt GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Spain
Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsü Esra Ayneci GA 5-Human Rights (UNHRC) Israel
Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü Merin Nazli GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Sweden
Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü Melis Öksüz GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Sweden
Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü Atakan Erefe GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Sweden
Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü Sena Küçüksaraç GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Sweden
Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü Efe Açıkgöz GA 5-Human Rights (UNHRC) Sweden
Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü Merve Lal Karatop GA 6-Legal Committe Sweden
Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü Selin Özünaldım GA 7-United Nations High Commission for Refugees Sweden
Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe Kampüsü Cem Kuzey Yaşacan GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Sweden
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Sıla Başıbüyük GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Germany
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Ahmet Arda Gökçe GA 6-Legal Committe Germany
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Onur Mert Türk GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Aylin Can GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Germany
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Melis Tok GA 5-Human Rights (UNHRC) Germany
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Cemre Su Sarı GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Elifsu Altuncu GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Kazım Yiğit Yeşilbaş GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Zeynep Sude Olcay GA 6-Legal Committe Germany
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Elif Selen Lökoğlu GA 6-Legal Committe Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Zeynep Didar Lökoğlu GA 6-Legal Committe Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Cemre Coşkun GA 5-Human Rights (UNHRC) Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Yusuf Ziya Başlamışlı GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Sude Atakan GA 10-United Nations Development Programme Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Metehan Olcay GA 6-Legal Committe Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Ezgi Kaya Security Council Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Simay Ordu GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Saudi Arabia
Bahçeşehir Koleji Osmaniye Kampüsü Ömer Doğru GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Germany
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü İlkim Şanel GA 7-United Nations High Commission for Refugees Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü İshak Gürz Güleçyüz GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü Eylül Karagözlü GA 5-Human Rights (UNHRC) Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü Ayşe Selen Alkın GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü Arina Akdağ GA 10-United Nations Development Programme Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü Ecem Ada Avcı GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü Duygu Konyar GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü Duygu Ketenci GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü Havva Özer GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Greece
Bahçeşehir Koleji Parkorman Kampüsü Turgut Balcı GA 6-Legal Committe Greece
Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü Arzu Serdaroğlu GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Ukraine
Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü Lamia Gündoğdu GA 2 – Economic and Financial (ECOFIN) Ukraine
Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü Yavuz Selim Çil GA 6-Legal Committe Ukraine
Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü Orhun Serdaroğlu GA 7-United Nations High Commission for Refugees Ukraine
Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü Buket irem Cengiz GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Ukraine
Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü İlkim er GA 5-Human Rights (UNHRC) Ukraine
Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsü İrem Karaer GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Ukraine
Bahçeşehir Koleji Samsun Atakum Kampüsü Ezgi Türkmen GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Pakistan
Bahçeşehir Koleji Samsun Atakum Kampüsü Baturay Balakçı GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Pakistan
Bahçeşehir Koleji Samsun Atakum Kampüsü Elijah Michael Debusk Security Council Pakistan
Bahçeşehir Koleji Samsun Atakum Kampüsü Başar Gürol GA 6-Legal Committe Pakistan
Bahçeşehir Koleji Samsun Atakum Kampüsü Zeynep Sude Yön GA 7-United Nations High Commission for Refugees Pakistan
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Rana Sağlam GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Berfin Akar GA 5-Human Rights (UNHRC) Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Türkü Eylül Eken GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Zeynep Işıl Duman GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Atakan Devecigil GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Özgü Nisa Özen GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Duru Deniz Demirgil GA 6-Legal Committe Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Deniz Demiray GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Saba Bayyozgat GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Yemen
Bahçeşehir Koleji Sivas Kampüsü Suzidil Yelboğa Security Council Yemen
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Cem Başar Arıcan GA 5-Human Rights (UNHRC) Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Ekin Emek Kamis GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Germany
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Ezgi Ercan GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Sude Delican GA 6-Legal Committe Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Mert Arslan GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Demir Poyraz Elçin GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Mert Engin GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü İdil Büyükbaş GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Ada İrem Gökkaya GA 10-United Nations Development Programme Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Hüseyin Avcu GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) South Korea
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Pelin Kölelioğlu Security Council South Korea
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Miray Dolma GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü İremnur Ata GA 10-United Nations Development Programme Germany
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Cem Ulutürk GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Gülce Beylan GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Germany
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Ulaş Ertekin GA 5-Human Rights (UNHRC) Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Samira Porduğan GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Defne Çelebi GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Sude Naz Şekersöz GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Yağız Batu Erbakan GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) South Korea
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Reyyan Nisa Keleş Security Council Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Ferit Emre Lalılar GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Melek Mangır GA 6-Legal Committe Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Kayra Nehir Yıldız GA 7-United Nations High Commission for Refugees Indonesia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Merve Melek Aşkın GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Zeynep Arı GA 7-United Nations High Commission for Refugees Somalia
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Yağmur Özdemir GA 7-United Nations High Commission for Refugees South Korea
Bahçeşehir Koleji Tema Kampüsü Yaren Kavak GA 10-United Nations Development Programme Somalia
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Ata Arslantürk GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Italy
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Sude Usta GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Albania
Bahçeiehir Koleji Trabzon kampüsü Başar Kurtcan GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Italy
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Kunter Orhan GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Italy
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü İpek Keleş Security Council Albania
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Doğa Kıvanç GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Albania
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Feryal Eroğlu GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Albania
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Azra Karakaş GA 7-United Nations High Commission for Refugees Albania
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Dila Akçay GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Albania
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Eylül Erdemli GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Italy
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Kerem Uzun GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Italy
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Doğa Ateş GA 7-United Nations High Commission for Refugees Italy
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Aslı irem Sitar GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Albania
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Aziz Yasin Köse GA 5-Human Rights (UNHRC) Italy
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Melis Kılıç GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Albania
Bahçeşehir Koleji Trabzon Kampüsü Meliha Özge Nezir GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Italy
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Kemal Emirhan Uygun GA 1-Disarmamment and International Security (DISEC) Finland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Yağız Ergüder GA 2- Economic and Financial (ECOFIN) Poland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Gayem Oran GA 3 – Social, Humanitarian and Cultural (SOCHUM) Finland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Enes Cenk Altuntaş GA 4-Special Political and Decolonization (SPECPOL) Finland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Zeynep Elvan Erşahinci GA 5-Human Rights (UNHRC) Finland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Ercem Ata Kızılırmak GA 6-Legal Committe Poland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Melisa Uysal GA 7-United Nations High Commission for Refugees Poland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Umutcan Koldaş GA 8-Office of the United Nations High Commissioner for Human Rights Poland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Barış Emre Uğur GA 9-United Nations Office on Drugs and Crime Poland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü Meriç Karslıoğlu GA 10-United Nations Development Programme Poland
Bahçeşehir Koleji Ankara 50. Yıl Kampüsü İlayda Güney Security Council Finland

Buluşma Saati : 03 Mayıs 2019, Cuma
Buluşma Noktası : Havalimanı

UÇUŞ BİLGİLERİ

Gidiş – 03.05.2019

Dönüş – 05.05.2019

NOT: Online Check in işlemleriniz grup olarak international office tarafından yapılacaktır.

YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EVRAKLAR

Kimlik Aslı ve Fotokopisi
Öğrenci belgesi

KONAKLAMA BİLGİLERİ

Ümraniye Hilton Otel – Wyndham Sancaktepe Otel

GÜNÜBİRLİK ULAŞIM SAĞLAYAN KAMPÜS (450 TL)

  • İstanbul Kampüsleri

OTOBÜSLE ULAŞIM SAĞLAYAN KAMPÜSLER (1390 TL)

  • Kocaeli Kampüsü
  • Darıca Kampüsü
  • Bademli Kampüsü
  • Balıkesir Kampüsü
  • Bandırma Kampüsü
  • Eskişehir Kampüsü
  • Modern Kampüsü
  • Afyon Kampüsü
  • Akhisar Kampüsü
  • Aksaray Kampüsü
  • Ayvalık Kampüsü
  • Burhaniye Kampüsü
  • Isparta Kampüsü
  • İnegöl Kampüsü
  • Kütahya Kampüsü
  • Manisa Kampüsü
  • Osmaniye Kampüsü
  • Salihli Kampüsü
  • Ömerli Kampüsü
  • Alaşehir Kampüsü
  • Bartın Kampüsü
  • Çorlu Kampüsü
  • Düzce Kampüsü
  • Karabük Kampüsü
  • Karadeniz Ereğli Kampüsü
  • Kastamonu Kampüsü
  • Kütahya Kampüsü
  • Lüleburgaz Kampüsü
  • Sakarya Kampüsü
  • Sinop Kampüsü
  • Yalova Kampüsü
  • Edirne Kampüsü

UÇAKLA ULAŞIM SAĞLAYAN KAMPÜSLER (1510 TL)

  • Ankara Kampüsleri(50. Yıl, Çayyolu, İncek)
  • Samsun Kampüsleri(Atakum, 19 Mayıs)
  • Adana Kampüsü
  • Mersin Kampüsü
  • Mezitli Kampüsü
  • Çorum Kampüsü
  • Çankırı Kampüsü
  • İzmir Kampüsleri(Güzelbehçe, Çiçekli, Karşıyaka, Bornova)
  • Antalya Kampüsleri(Lara, Konyaaltı,Parkorman,Alanya)
  • Denizli Kampüsü
  • Gaziantep Kampüsü
  • Kayseri Kampüsü
  • Elazığ Kampüsü
  • Erzurum Kampüsü
  • Elbistan Kampüsü
  • Hatay Kampüsü
  • İskenderun kampüsü
  • Trabzon Kampüsü
  • Sinop Kampüsü
  • Sivas Kampüsü
  • Muğla Kampüsü
  • Gümüşhane Kampüsü
  • Batman Kampüsü
  • Mardin Kampüsü
  • Bodrum Kampüsü
  • Ordu Kampüsü
  • Tokat Kampüsü
  • Aydın Kampüsü
  • Bismil Kampüsü
  • Çankırı Kampüsü
  • Dalaman Kampüsü
  • Hevsel Kampüsü
  • Iğdır Kampüsü
  • Kars Kampüsü
  • Osmaniye Kampüsü
  • Van Kampüsü

PROGRAMA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

Otobüsle Ulaşım:

  • Lüks Otobüsler ile ulaşım (Program kampüste başlar ve biter.)
  • 5 yıldızlı otellerde konaklama (Ümraniye Hilton Otel – Wyndham Sancaktepe Otel )
  • 2 kahvaltı, 3 öğlen 2 akşam yemeği
  • Tüm katılımcı öğrencilere sertifika
  • Tüm katılımcı öğrencilere rozet
  • Boğaz turu
  • Ödül ve Kapanış Töreni
  • 10 öğrenciye 1 öğretmen eşliği
  • TURSAB Seyahat Sigortası

Uçakla Ulaşım:

  • Uçak ile ulaşım (Program bulundukları şehrin hava limanında başlar ve biter.)
  • 5 yıldızlı otellerde konaklama (Ümraniye Hilton Otel – Wyndham Sancaktepe Otel )
  • Şehir içi transferler
  • 2 kahvaltı, 3 öğlen 2 akşam yemeği
  • Tüm katılımcı  öğrencilere sertifika
  • Tüm katılımcı öğrencilere rozet
  • Boğaz turu
  • Ödül ve Kapanış Töreni
  • 10 öğrenciye 1 öğretmen eşliği
  • TURSAB Seyahat Sigortası

Servisle Ulaşım:

  • Servis ile ulaşım (Program kampüste başlar ve biter.)
  • 3 öğlen yemeği
  • Tüm katılımcı tüm öğrencilere sertifika
  • Tüm katılımcı öğrencilere rozet
  • Ödül ve Kapanış Töreni
  • 6 öğrenciye 1 öğretmen eşliği
  • TURSAB Seyahat Sigortası

Güncellenmektedir.

KAYIT İŞLEMLERİ

  • Program ödemeleri EFT-HAVALE ve Kredi Kartı ile online olarak yapılabilmektedir.
  • Havale ve EFT ile ödemeleri için INT-VB- veli bilgilendirme yazısında belirtilen banka hesap bilgilerine program ücretinin son başvuru tarihinden önce ödenmesi gerekmektedir. Ödeme yapılırken açıklama bölümüne öğrenci adı soyadı, kampüsü ve başvuru yapmış olduğu programın adı mutlaka eklenmelidir.
  • ÖRNEK: Pelin Korkmaz, Florya, Bilime İlk Adımlar)
  • Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kayıt işlemlerinin tamamlanması için, www.bahcesehirgezi.com adresinden gezinin satın alma linkine tıklayıp, ‘EFT-HAVALE İLE ÖDEME’ alternatifini seçip ödemeyi tamamlamaları gerekmektedir. Bu işlemi tamamlamayan velilerimizin kayıt işlemleri tamamlanmamış olacaktır.
  • ÖNEMLİ: Bu işlem tamamlanmadığı durumlarda, bu yıl kullanmaya başlamış olduğumuz yazılım sistemi öğrenciyi görmemekte olup odalama /ulaşım/yemek vb. gibi operasyonel işlemlere izin vermemektedir. Kesinlikle manuel giriş yapılamamaktadır.
  • Ayrıca veli ödeme yaptıktan sonra işlem dekontunu ve INT-VB de bulunan veli tarafından imzalı olan ‘programa katılmasına izin veriyorum’ yazısını, bağlı bulundukları kampüsün Müdür Yardımcısına teslim etmesi gerekmektedir. NOT: (Dekontun okul idaresine teslim edilmemesi durumunda, program ücretini ödenmesi programa katılma garantisi vermemektedir)
  • Program detayları ve kredi kartı ile online ödeme için www.bahcesehirgezi.com adresini ziyaret ediniz.
  • Tüm Visa/Master ve Amex kartlar geçerlidir. Axess, Wings,Bonus,Card Finans,Advantage kartlarına taksit yapılmaktadır.Program ücretine ek olarak bankaların belirlemiş olduğu komisyon oranları alınmaktadır. Komisyon oranları satın alma işlemi yapılırken ödeme sayfasında görülmektedir.
  • Kredi kartı ile online olarak yapılan ödemelerde kayıt işlemi sırasında belirttiğiniz mail adresinize gezi kayıt işleminin tamamlandığına dair onay maili gelmektedir ve dekont yerine geçmektedir.
  • Akbank üzerinden yaptığınız ödemelerde havale ücreti alınmamaktadır.International Office tarafından düzenlenen tüm okul gezileri TURSAB yasalarına tabidir.

İPTAL/İADE ve SİGORTA SÜREÇLERİ

İPTAL ŞARTLARI (YURTİÇİ PROGRAMLARI)

1) Program son başvuru tarihinden önce talep edilen iptal işlemlerinde;

  • Yurtiçi program iptal işlemlerinizde 45 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • İptal işlemleri için www.bahcesehirgezi.com adresinde sol üst köşede yer alan Resmi İşlemler bölümünden iptal/İade linkinden formu doldurunuz.
  • İptal işlemleri form doldurulduktan sonra 15 iş günü (3 hafta) içerisinde yapılacaktır.

2) Program son başvuru tarihinden sonra talep edilen iptal işlemlerinde;

  • Yurtiçi program iptal işlemlerinizde 45 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • İptal işlemleri için www.bahcesehirgezi.com adresinde sol üst köşede yer alan Resmi İşlemler bölümünden iptal/İade linkinden formu doldurunuz.
  • İptal işlemleri form doldurulduktan sonra 30 iş günü (6 hafta) içerisinde değerlendirip sonuçlandırılacaktır.

2.1) Eğer öğrenci için operasyon tarafından herhangi satın alma yapılmamışsa; İşlem ücreti kesildikten sonra tamamı iade edilecektir.

2.2) Eğer öğrenci için operasyon tarafından herhangi satın alma yapılmışsa; İşlem ücreti ve yapılan tüm harcamalar kesildikten sonra kalan ücret iade edilir.

3)Program son başvuru tarihinden sonra sağlık nedenleri ile talep edilen iptal işlemlerinde;

Sadece yurt içi programlarımızda;
SİGORTALININ TUR İPTALİ HAKKINDA,

  • Hasar talebinde bulunurken tüm hallerin sigortalı tarafından belgelenmesi ön şarttır.
  • Sigortalı aşağıdaki durumlar dışında herhangi bir sebepten iade talebinde bulunamaz.
  • Sigortalının ciddi kaza veya acil kapsamında değerlendirilecek hastalık durumu (Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenmiş acil hastalıklar)
  • Birinci derece akrabalarından ya da birlikte seyahat ettiği kişilerden birinin  seyahate engel olacak derecede ağır bedensel yaralanması  veya ağır hayati tehlikesi bulunan acil kapsamındaki hastalığı
  • Sigortalının evinin aniden yanması ya da doğal afetler nedeniyle oturulamaz hale gelmesi
  • Sigortalının işyerinin aniden yanması ya da doğal afetler nedeniyle oturulamaz hale gelmesi
  • Tur iadesi, yapılan sigorta poliçesi teminatı kapsamında olup 1.000 TL ile sınırlıdır.
  • Yaşanan hastalıkla ilgili alınacak rapor tam teşekküllü devlet/üniversite hastanelerinden olmalıdır. (Klinik, sağlık ocağı, aile hekiminden alınacak rapor değerlendirmeye alınmayacaktır.)
  • Tüm evraklar tamamlandığında, şirket tarafından olumlu veya olumsuz verilecek sonucun geri dönüş süresi 3 haftadır.
  • Tur iptal iadesi için gerekli evraklar listesi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Hastalık anında iade için gerekli evraklar;

  • Beyan
  • Tur kayıt formu
  • Tur sözleşmesi
  • Tur fatura kopyası (orijinali dosya sonuçlanana kadar muhafaza ediniz)
  • Ödeme makbuzu/fişi/dekontu
  • Tur iptal tarihi
  • Epikriz (yaşanan rahatsızlığın hastalık geçmişi, tanı ve tedavisine ilişkin ayrıntılı bilgi içeren medikal rapor)
  • Detaylı raporlar, tetkik sonuçları vb.
  • Sigortalı ve velisine ait kimlik fotokopisi
  • Ekteki formun imzalı bir kopyası(Sigortalı adına velisinin imzalaması gerekecektir)

SİGORTA, VİZE İŞLEMLERİ VE ÇEVİRİ İŞLEMLERİ İÇİN İADE

  • Ret edilen vize başvuruları ve/veya  Katılımcı tarafından yerine getirilmeyen görevlerden ötürü, vize alınamaması durumunda başvuru sahibi sorumludur ve sigorta ile vize için alınan  ödemeler için iade yapılamamaktadır.

KIYAFET KURALLARI

  • Okul yönetimlerince belirlenir.
  • OTEL KONAKLAMA ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK KURALLAR
  • Otelde konaklama yapıldığı sürece otel kurallarına riayet etmek gerekmektedir.
  • Otelde konaklayacak diğer misafirleri rahatsız edecek davranışlarda bulunulmamalıdır. Otelde hiçbir nedenle odalar arası geçiş yapılmamalıdır.
  • Otele giriş-çıkış saatlerine riayet edilmelidir. Görevli öğretmenlerin gözetiminden ayrılmadan programa uyum sağlanması gerekmektedir. Gezi veya Organizasyon süresince konaklama yapılan otel sınırı dışına çıkmak kesinlikle yasaktır.
  • Otel odasında ve genel alanlarda yüksek sesle konuşulmamalı, yüksek sesle müzik dinlenilmemelidir.
  • Otelde yaş sınırlaması bulunan havuz, fitness gibi alanlar gerekli yeterliliklere uygun değilse kullanılmamalı ve kurallara uyulmalıdır.
  • Otel odasında ve genel alanlarda otelin demirbaş eşyalarına zarar verilmemesi, zarar verilmesi halinde oluşan maddi hasarın ve miktarın öğrenci tarafından karşılanacağı bilinmelidir.
  • Otelde konaklama yapıldığı sürece öğrencinin yaptığı extra harcamalar, çıkış esnasında öğrenci tarafından ödenecektir.
  • Kanunlara göre, sigara içmenin yasak olduğu kapalı alanlarda her türlü sigara ve tütün mamulünün kullanılması,  otelin içinde veya dışında tüm gezi süresince alkol ve alkollü ürünler kullanılması kesinlikle YASAKTIR! “18 yaş altı Tütün ve tütün mamullerini, alkol ihtiva eden içecekleri, bulundurmak veya içmek” fiilleri disiplin cezasını gerektiren davranışlar olarak nitelendirildiği için, bu fiillerin herhangi birinde bulunanlar, bu kapsamda disiplin hükümlerine tabi tutulacak ve okul yönetimlerince gerekli cezai şartlar uygulanacaktır.

DIŞARIDAN ZİYARETÇİ KABULÜ VEYA TUR/ORGANİZASYON DIŞINA İZİNLİ REFAKATÇİ EŞLİĞİNDE ÇIKMAK İÇİN

  • Organizasyon saatleri dışında ve ilgili programı aksatmayacak şekilde; dışarıdan ziyaretçi : veli, sorumlu öğretmen, okul müdürünün de imzaladığı izin kağıdına Ziyaretçinin (18 Yaşından büyük olmak zorundadır) açık Adı Soyadı ve TC Kimlik numarası ve Cep telefonunu olduğu okul tarafından Kaşeli ve İmzalı olmadığı sürece, katılımcı öğrenci ile görüşmesine izin verilmeyecektir.
  • Tur programının güzergahından ayrılacak şekilde yut içi yada yurt dışındaki organizasyonlardan ayrılmak yada izin talebi yerine getirilerek dış ziyaretçi ile görüşmek için turdan yukarıda belirtilen izin evrakı şartlarını yerine getiren ve isteği doğrultusunda ayrılan öğrenci tur programına uyacak şekilde zamanında geri dönmek ile şahsen sorumludur, yaşadığı aksaklık yada gecikmelerden dolayı tura yetişememesi, vaat edilen haklardan yararlanamaması, başına gelebilecek her türlü olumsuz maddi manevi zararlardan dolayı organizasyonu yapanlar/gerçekleştirenler ve sorumlu öğretmen ile okul yönetimleri  sorumlu tutulamaz, ve bu ve benzeri davranışlar sigorta kapsamı dışındadır.

Program Ücreti: Otobüsle Ulaşım: …. TL, Uçakla Ulaşım: …. TL, Günübirlik: …. TL.SATIN AL butonuna tıklayarak satın alma sayfasına ulaşabilir, kampüsünüzü seçerek ödeme işleminize kolaylıkla devam edebilirsiniz.

Uçakla ulaşım detayları son başvuru tarihinden sonra bağlı bulunduğunuz kampüs tarafından sizlere bildirilecektir.

Ödemeler İçin: AKBANK HESAPLARIMIZ

Hesap Adı: Senka Turizm ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizm. LTD. ŞTİ.

Ödemeleriniz için Akbank Hesap bilgilerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TÜRK LİRASI

ŞUBE :BEŞİKTAŞ – 013
HESAP NO :166291
IBAN: TR83 0004 6000 1388 8000 1662 91

EURO

ŞUBE :BEŞİKTAŞ – 013
HESAP NO :166293
IBAN: TR54 0004 6000 1303 6000 1662 93

USD

ŞUBE :BEŞİKTAŞ – 013
HESAP NO :166292
IBAN: TR 07 0004 6000 1300 1000 1662 92

GBP

ŞUBE :BEŞİKTAŞ – 013
HESAP NO :166294
IBAN: TR57 0004 6000 1300 3000 1662 94

CAD

ŞUBE :BEŞİKTAŞ – 013
HESAP NO :166295

Kredi Kartı İle Ödeme

Bonus, Axcess, World, Maximum ve CardFinans Advantage kartlarına taksit imkanlarımız vardır.

Kredi Kartı Ödeme ve Taksit Oranları

Tek Çekim: 2,98%
2 Taksit: 3,95%
3 Taksit: 4,98%
4 Taksit: 5,98%
5 Taksit: 6,95%
6 Taksit: 7,90%
7 Taksit: 8,85%
8 Taksit: 9,80%
9 Taksit: 10,75%

Otobüsle Ulaşım: …. TL, Uçakla Ulaşım: …. TL, Günübirlik: …. TL. SATIN AL butonuna tıklayarak satın alma sayfasına ulaşabilir, kampüsünüzü seçerek ödeme işleminize kolaylıkla devam edebilirsiniz.

Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Back To Top
Ara